2019 Erol Güngör Yılı Olacak

Kitap Şuuru ailesi olarak 2019 yılının Erol Güngör'ün daha fazla okunur ve daha çok anlaşılır olduğu bir yıl olmasını istiyoruz. Bu yüzden 2019 yılında, her ay bir kitabı olmak üzere devamlı olarak Erol Güngör kitaplarının okunmasını, anlatılmasını ve yorumlanmasını temin etmek üzere "Kitap Şuuru - Erol Güngör Okumaları"nı başlatıyoruz.

Esaslar Şöyledir:

- Önceden yaptığımız duyurular çerçevesinde her ay bir kitap tespit edecek ve takipçilerimize bu kitapları okuma süresinden önce ulaştıracağız.

- Her ayın ilk haftasına yapacağımız duyuru ile ayın kitabına yönelik talepleri toplayacak ve okurlara kitaplarını ivedilikle ulaştıracağız. İlgili ayda belirtilen kitabı tüm takipçilerimizin okumasını temin ettikten sonra, her ayın son haftasındaki "Kitap Şuuru - Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz" etkinliklerinde okunan kitapların anlatılmasını ve tartışılmasını sağlayacağız.

- Yıl içerisinde bütün kitapların tamamlanacağı şekilde en az bir yazıyla Erol Güngör kitaplarına dair, tanıtım - yorum yazıları yayımlayacağız.

- "Kitap Şuuru - Erol Güngör Okumaları" vesilesiyle Erol Güngör'ün fikirlerinin, sosyal medya başta olmak üzere ilgili tüm platformlarda gündem olması için çabalayacağız.

- Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz etkinliklerine dâhil olsunlar ya da olmasınlar her takipçimizden, ilgili ayın kitabıyla veya sonraki aylarda okunacak tüm kitaplarla, ilgili ayın son haftasında gündem belirleme çalışmalarına dâhil olmaları beklenmektedir.

- Yıl geneline yayılacak olan bu etkinlikte dilerseniz dikkatinizi çeken herhangi bir kitapla yer alabilirsiniz veya her ayın başında yapılan duyuruları takip ederek, etkinlik dâhilindeki tüm kitaplarla yer alabilirsiniz.

- Başlangıç kitabımız, İslam Tasavvufunun Meseleleri'dir. Mart ayının sonuna kadar okumak ve ayın son haftasında bu kitabı anlatmak üzere talip olanlar, bu metni paylaştıktan sonra Facebook sayfamıza (https://www.facebook.com/kitapsuuru/) direkt mesaj atarak katılımlarını iletebilirler.

- Başlangıç ayının talepleri 3 Mart 2019'a kadar toplanacaktır. Sonraki aylarda ise her ayın ilk 3 günü talep toplama zamanı olacaktır.

Oğuzhan SAYGILI

Kitap Şuuru Proejelerinin Koordinatörü

 

 

İletişim Adreslerimiz:

Oğuzhan Saygılı - 23 Nisan Mahallesi, 82011 Numaralı Sokak, 2/A, Fatma Saffet Apartmanı Altı, Çınar Kuaförü, Şahinbey - Gaziantep.

Cep Tel: 0505 276 41 58

Elektronik Bağlantılarımız:

https://www.facebook.com/GaziantepTURKAV/

https://www.facebook.com/ikizkuyu

https://www.instagram.com/oguzhan.sygl/?hl=tr

Kitap Şuuru Erişimleri İçin:

İnternet Sitesi: www.kitapsuuru.com

Facebook'ta: https://www.facebook.com/kitapsuuru/

İnstagram'da: https://www.instagram.com/kitapsuuru/

Twitter'da: https://twitter.com/kitap_suuru?s=09

YAZARIN DİĞER YAZILARI

BU KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILAR