Kitap Şuuru – Facebook 64. Hediye Kitap Kampanyası

5 kitap ikram ediyoruz.

Kitap Şuuru sayfası olarak her hafta şartlarımızı yerine getirme vaadinde bulunan takipçilerimize kitap hediye ediyoruz. Bu hafta birbirinden farklı, her birinden birer adet olmak üzere toplam 5 kitabı müdavim ve takipçilerimize hediye edeceğiz. Sonuçları 7 Nisan 2021 günü saat 21.00’de açıklayacağız. Hediye kazanan kişilerin listesini sayfamızdan açıklayacağız.

Başvuru sayfası: www.facebook.com/kitapsuuru/

Şartlarımız:

A.) Bir kişi her hafta kitap kampanyamıza katılabilir.

B.) Kampanyamıza katılan kitapseverlerin, kitabın ismini yorum bölümüne yazmasını ve kampanyamızın duyuru metnini kendi duvarında paylaşmasını istirham ediyoruz.

C.) Kitabı en geç 40 güne kadar okuyup bitirmenizi istiyoruz.

D.) Kitabı bitirdikten sonra binkitap.com / 1000kitap.com sitesinin incelemeler bölümünde 5 cümlelik değerlendirme, kitapla ilgili 3 cümlelik alıntı yapmanızı istiyoruz. Yorumlarınızı binkitap.com sitesine istiyoruz. Bunun için, üye olmayan takipçilerimizin bir an önce binkitap.com sitesine üye olmasını istirham ediyoruz. (Not: binkitap.com sitesine üye olmak istemeyen arkadaşlarımızın kitapyurdu.com, idefix.com, kitapambari.com sitelerinden birisini seçerek bahse konu kitabın yorumunu, yorum bölümüne yazıp, bize ekran görüntüsünü yollamasını istiyoruz. (5052764158 nolu vatsaba)

E.) Kitaplar PTT kargo ile gönderilecektir. Kitapların kargo ücreti (5 TL) alıcıya aittir.

F.) Kargo elinize ulaşınca, “Kargomuz elimize ulaştı, teşekkür ederiz.” mesajını bize göndermenizi isteriz (Whatsapp: 0505 276 41 58)

G.) Yazılan yorumların Türkçe imla kurallarına uygun olmasını bekleriz.

H.) Kargo adreste bulunamayıp Gaziantep adresine geri geldiğinde kargo ücreti alınmak şartıyla tekrar gönderilir.

I.) Kitap Şuuru isimli Facebook sayfamızı beğenmenizi istirham ediyoruz.

Oğuzhan Saygılı

Kitap Şuuru Projeleri Koordinatörü

0 0 kere oylandı
İçeriği Değerlendir